ایزوگام عایقی است برای پشت بام ها که از نفوذ آب و رطوبت جلوگیری می کند. ماده ایزوگام از فراورده های نفتی به دست می آید. این ماده از یک نوع پلیمر عایق است. کیفیت ایزوگام و قیمت ایزوگام دو امر تاثیرگذار بر خرید و فروش ایزوگام است. انجام ایزوگام کاری ساختمان شامل رعایت موارد و نکاتی است که باید در آن تجذبه کسب کرد.

قیمت آسفالت کاری در تهران


قیمت آسفالت کاری در کرج

ایزوگام کاری

چه نکاتی باید در ایزوگام کاری رعایت شود؟ ایزوگام کاری ساختمان ها معمولا در فصل تابستان شکل می پذیرد. چرا که رطوبت کم است و چسبندگی بوجود نمی آید و رطوبت سطح کار سبب جدا شدن ایزوگام می شود. قبل از ازوگام کاری پستی و بلندی های ایزوگام را از بین می برند و وسایل اضافه پشت بام را به جایدیگری منتقل می کنند. چنانچه سطح پشت بام از زیرکاری خوبی برخوردار نباشد، از قیر برای زیرکاری ایزوگام استفاده می شود. در ایزوگام کاری سقفی که قبلا قیرگونی شده است باید دقت کرد که این قیرگونی موجب سنگینی بام نگردد. علاوه بر این ها چیزی که همواه مورد توجه مشتریان بسیاری قرار می گیرد، بررسی کیفیت ایزوگام در برند های مختلف است. بنابراین در ادامه به بررسی انواع برندهای پرفروش ایزوگام می پدازیم.

ایزوگام دلیجان

دلیجان یکی از شهر هایی است که در آن ایزوگام های باکیفیت ولید می شود ایزوگام دلیجان یکی از برند های معروف ایزوگام است که به کشور های دیگر نیز صادر می شود. اگر به مراکز گسترده ای که در زمینه فروش ایزوگام دلیجان فعالیت می کنند بروید، متوجه خواهید شد که این ایزوگام در اواع متنوعی تولید و توزیع می شود. خرید ایزوگام ارزان دلیجان از کیفیت مناسبی برخوردار است. و شرکت های خدماتی از آن در زمینه های مختلف استفاده می کنند. یکی دیگر از شرکت های ایزوگا دلیجان، بام گستر دلیجان است.

ایزوگام بام گستر

شرکت تولیدی ایزوگام بام گستر دلیجان از سال 1375 با ظرفیت تولیدی بالا اقدام به تولید انواع ایزوگام عایق کرده است. این شرکت تولید کننده و همچنین عرضه کننده انواع ایزوگام فویلدار و پودری برای مناطق مختلف با تنوع آب و هوایی متفاوت است. ایزوگام یا عایق رطوبتی بام با مجهز ترین تجهیزات آزمایشگاهی ساخته می شود و پس از آن بررسی و کنترل کیفیت صورت گرفته و به بازار عرضه می شود.

ایزوگام شرق

ایزوگام شرق سال هاست که در زمینه تولید عایق های رطوبتی فعالیت دارد و مانند ایزوگام دلیجان به کشور های دگر صادر می شود. خدمات در حال رشد این ایزوگام باعث شده خرید و فروش ایزوگام شرق طرفداران زیادی پیدا کند. از جمله دیگر مزایای آن گارانتی ایزوگام شرق است که نشان از اطمینان این شرکت به تولیدات آن است. وجود ایزوگام ها باکیفیت باعث شده مانند گذشته برای عایق بندی دیگر از قیرگونی استفاده نشود.

ایزوگام طرح دار

ایزوگام طرح دار یک نوع ایزوگام دو لایه روکش دار است. این ایزوگام معمولا با لایه ای از فویل پوشانده می شود.ایزوگام طرح دار ا ایزوگام روکش درا از مدرن ترین ایزوگام های امروزی به شمار میایند. این ایزوگام علاوه بر کیفیت مرغوب از ظاهر مناسبی برخوردار است. ایزوگام های طرح دار در رنگ های مختلف و متنوع برای ایزوگام مدرن منزل شما استفاده می گردد. قیمت ایزگام طرح دار به مواردی نظیر ضخامت، طرح آن، کیفیت و متراژ آن بستگی دارد.

ایزوگام استخر

ایزوگام ها معمولا علالوه بر بام، در کف استخر برای واترپروف کردن آن مورد استفاده قرار می گیرد. این عمل سطح استخر را در برابر نفوذ رطوبت مقاوم می کند. صنعت ایزوگام امروزه بر پایه علم و دانش است که بر اساس استاندار های لازم سطح استخر را از نفوذ یون ها و مواد شیمیایی نیز محافظت می کند. ایزوگام های مخصوص استخر امری است نیازمند توجه فراوان است. چرا که در غیر این صورت، موجب مشکلاتی نظیر نشتی استخر می شود.

پانوشت: ایزوگام های دلیجان , ایزوگام شرق , ایزوگام بام گستر دلیجان , ایزوگام کاری استخر , ایزوگام کاری بام , ایزوگام طرح دار با قیمت مناسب

4.3/5 - (3 امتیاز)
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.