آسفالت کاری در تهران

خدمات آسفالت کاری در تهران از دیگر خدمات راه سازی آسیا می باشد، راه سازی آسیا دارای تجربه چندین ساله در زمینه آسفالت کاری و راه سازی می باشد و در این کار از بهترین و متخصص ترین نیروهای انسانی استفاده می کنند و همواره سعی دارد در کمترین زمان ممکن کار را تحویل دهد و نهایت دقت و کیفیت را برای انجام کارهایی نظیر محوطه سازی و آسفالت کاری و جدول کاری به خرج بدهد.

در ادامه در خصوص آسفالت کاری و روش های آن مختصرا توضیح می دهیم پس با ما همراه باشید.

 شرکت راه سازی چه وظایفی دارد ؟


بررسی برند های مختلف خرید ایزوگام


مراحل آسفالت کاری

برای آسفالت کاری در تهران و دیگر نقاط باید یک سری از مراحل طی شود و حتما باید این مراحل به دقت و درستی و درنهایت کیفیت انجام شود در غیر این صورت ممکن است که بعد از مدتی آسفالت دچار شکستگی شود و یا ترک بردارد به همین جهت کیفیت کار اهمیت بالایی دارد.

شرکت راه سازی آسیا برای آسفالت کاری در تهران از بهترین نیروهای متخصص استفاده می کند که کاملا به تکنیک ها آگاهی دارند و سعی در ارائه بهترین کار دارند.آسفالت کاری در تهران

برای یک محوطه سازی خوب باید به چه نکاتی توجه کنیم؟

زیرسازی

اولین مرحله زیرسازی می باشد که مناسب برای آماده سازی سطح برای آسفالت کاری می باشد، این مرحله نخستین مرحله برای اجرای یک پروژه آسفالت کاری می باشد که شامل مواردی نظیر جدول بندی، شیب گذاری و … بر روی خیابان ها و جاده می باشد. برای اجرای این مراحل از مصالحی همانند شن و ماسه استفاده می کنیم و تمام سطح مورد نظر را می پوشانیم و بعد توسط گریدر آن را صاف می کنیم و بعد از آن آب پاشی انجام می دهند و غلتک را از روی آن عبور میدهند، بعد از این مرحله خیابان و مسیر آماده مرحله بعد می شود.

جدول کاری، یکی از مراحل محوطه سازی چگونه انجام می شود؟

چگونه هزینه جدول گذاری تعیین می شود؟

 قیر پاشی

مرحله بعد قیرپاشی می باشد که این کار توسط دستگاه قیرپاش انجام می شود، قیر ها بر روی سنگریزه ها و شن ها ریخته می شود که سبب می شود تمامی منافذ پر شود و یک سطح صاف یک دست به وجود آید و از طرفی باعث چسبندگی بهتر آسفالت نیز می شود، برای انجام بهتر این مرحله لازم است که حتما استاندارد هایی نظیر دما رعایت شود و حتما این کار در نهایت دقت انجام شود.

قیر چگونه ساخته می شود؟

آسفالت کاری

نوبت به مرحله اصلی می رسد این مرحله نیز خود به دو بخش تقسیم می شود، مرحله اول به این صورت است که مقداری از آسفالت با استفاده فینیشر بر روی سطح پخش می شود که به این لایه آستر می گویند و سپس لایه دوم که همان لایه اصلی است بر روی آستر قرار می گیرد و برای مرحله نهایی آماده می شود.

کوبیدن و غلتک زنی

آخرین مرحله با استفاده از غلتک هایی که دارای وزن استاندارد می باشند و شکل های مختلفی نظیر لاستیکی و فولادی را دارند فرآیند کوبیدن و فشرده سازی را انجام می دهند که این کار دارای شرایط خاصی نظیر داشتن دمای مناسب و حتما توسط افراد کاربلد انجام بشود.

آسفالت کاری در تهران

روسازی به چه علت انجام می گردد؟

قیمت آسفالت کاری در تهران

قیمت و هزینه آسفالت کاری در تهران و سایر مناطق به یک سری پارامتر مرتبط است که مهم ترین آن ها می توان به متراژ کار و کیفیت متریال به کار رفته و حجم و اندازه مواد استفاده شده توجه داشت؛ و هر یک از این مراحل می تواند بر روی قیمت نهایی تاثیر بگذارد اگر در مرحله جدول کاری از بلوک های سیمانی با درجه کیفیت متفاوت استفاده کنید بر روی هزینه تاثیر میگذارد و بهره گیری از مصالح و قیر مرغوب سبب می شود که قیمت نهایی بالا برود.

ارتباط با مرکز آسفالت کاری در تهران

شرکت راه سازی آسیا یکی از بهترین و با تجربه ترین مراکز آسفالت کاری و راه سازی در تهران و کرج می باشد و همواره سعی داشته از بهترین متخصصین و آخرین متد های روز و بهترین متریال ها برای بدست آوردن یک نتیجه خوب بهره بگیرد. برای ارتباط بیشتر و بهتر و اطلاع در خصوص شرایط و قیمت ها از طریق شماره های زیر در ارتباط باشید.

تماس با راه سازی آسیا

  • شماره همراه 1 : 09126632676
  • شماره همراه 2 : 09126642676
  • خیابان مطهری نرسیده به چهار راه شریعتی نبش کوچه شیوا ساختمان پزشکان ۱۵ واحد ۱

برای داشتن یک راه سازی مناسب چه مراحلی طی می شود؟

برای داشتن یک راه سازی مناسب و ایده آل باید مراحل زیرسازی، قیر پاشی، آسفالت کاری، کوبیدن و غلتک زنی، جدول کاری، نصب علائم انجام شود.

هزینه آسفالت کاری چه قدر تمام می شود؟

هزینه آسفالت کاری براساس یک سری از پارامتر ها تعیین می شود مانند مرغوبیت و حجم مواد مصرفی و متراژی که این کار انجام می شود و همین طور بسته به این که برای جدول کشی از چه نوع بلوک های سیمانی استفاده بشود بر هزینه نهایی تاثیر میگذارد.

چرا برای پیمانکاری آسفالت کاری و محوطه سازی، راه سازی آسیا را انتخاب کنید؟

راه سازی آسیا دارای تجربه چندین ساله و مهارت لازم می باشد و با بهره گیری از نیروهای متخصص همواره سعی داشته است که در کمترین زمان ممکن پروژه را آماده سازی کند. راه سازی آسیا دارای مجوز های لازم و خدمات پشتیبانی است.

پانوشت: آسفالت کاری در تهران, قیمت آسفالت کاری درتهران, بهترین آسفالت کار در تهران, هزینه آسفالت کاری در تهران, راه سازی در تهران, هزینه راه سازی درتهران, بهترین قیمت آسفالت کاری درتهران 

5/5 - (1 امتیاز)
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دو × سه =