در این مقاله از سری مقاله های راه سازی آسیا در خصوص پیمانکار آسفالت و این که باید چه خصوصیاتی را برای یک پیمانکار خوب و متعهد و کاربلد در نظر داشت مطالبی را مختصرا قرار داده ایم.

شرکت راه سازی آسیا یکی از شرکت های معتبر در زمینه راه سازی و محوطه سازی می باشد که توجه بسیار زیادی به متریال به کار رفته در راه سازی و همچنین زیر سازی دارد .

اما تنها این موضوع کافی نمی باشد برای این که یک کار با کیفیت ارائه شود بلکه باید پیمانکار تعهد لازم و کافی را داشته باشد تا تمامی این موارد محقق شود.

لازم است در هنگام انتخاب پیمانکار و به دنبال آن اجرای آسفالت یک سری نکات را رعایت کنید.

شما باید به خدمات و کیفیت کار پیمانکار توجه داشته باشید که این کار را با طرح سوالاتی در خصوص انجام فرآیند از پیمانکار مورد نظر بپرسید.

چه سوالاتی باید پرسیده شود؟

مهم ترین سوالاتی که باید از پیمانکار خود بپرسید شامل این موارد است:

  • سابقه کار شرکت: از مهم ترین سوالاتی که باید از پیمانکار آسفالت پرسیده شود سابقه کار و تعداد پروژه های موفق آن ها می باشد.
  • مدت زمان لازم برای انجام پروژه: از دیگر سوالاتی که باید حتما پرسیده شود و تاثیر بسزایی در انتخاب نهایی پیمانکار آسفالت دارد این سوال است زیرا که طبیعتا هر چه زمان بیشتر طول بکشد هزینه بیشتری را در پی دارد اگر چه این مورد نمی تواند به تنهایی نشان گر خوب بودن و یا بد بودن پیمانکار و شرکت راه سازی باشد زیرا ممکن است در مدت زمان کمی این پروژه تمام شود اما کیفیت لازمه را نداشته باشد.
  • بررسی کردن نمونه پروژه های قبلی: این کار بسیار مفید و ضروری در انتخاب پیمانکار آسفالت می باشد زیرا که نشان دهنده تعداد پروژه های انجام شده می باشد و براساس آن می توان حدس زد که این پیمانکار مناسب برای کار شما می باشدو یا خیر.

پیمان کار آسفالت

  • بررسی مجوز های شرکت: نشانگر این موضوع هست که آیا این شرکت معتبر هست یا نه . پس باید به آن توجه کافی را داشت.
  • بررسی برنامه ریزی های شرکت در خصوص انجام پروژه و ضمانتنامه ای که به مشتریان می دهد: حتما از پیمانکار آسفالت بخواهید که در خصوص ضمانتنامه با شما صحبت کند و بگوید که برای انجام پروژه شما چه برنامه ریزی دارد .
  • خدمات پشتیبانی: حتما در خصوص خدمات پشتیبانی و این که چه مدت این خدمات را پشتیبانی می کنند صحبت کنید.
  • بررسی معیار های اساسی: این که چه چیزی مد نظر شماست در انجام پروژه و در خصوص کاری که پیمانکار انجام می دهد را حتما قید کنید.

در ادامه هر یک از این سوالات و علت پرسش را تشریح می کنیم:

سابقه کار شرکت

اولین سوالی که می توانید از شرکت پیمانکار آسفالت خود بپرسید این است که سابقه کار آن ها چه قدر است و چه مدت است که دراین زمینه فعالیت دارند و چه قدر تجربه دارند.

یکی از مهم ترین کارهایی که می تواند بکنید این است که مطمئن شوید با شرکتی که کار می کنید متخصص و مجرب است.

به ویژه این که اگر پروژه ای که در دست دارید پروژه مهم و بزرگی باشد باید اطمینان حاصل کنید که با پیمانکار مجرب و متخصص و متعهد کار می کنید.

شما برای این کار می توانید از مشتریان قبلی پرس و جو کنید و یا این که نمونه پروژه های قبلی را ببینید.

بیشتر بخوانید: معتبرترین پیمانکاری آسفالت تهران را می شناسید؟

مدت زمان لازم برای انجام پروژه

قاعدتا برای انجام یک کار تا ابد زمان در اختیر ندارید و مدت مشخصی می توانید این کار را انجام دهید. به ویژه اگر شما پروژه مهمی را داشته باشید که باید سر وقت تمام شود در این حالت حتما باید با پیمانکار مربوطه صحبت کنید .

شما باید اطمینان حاصل کنید که پروژه شما با برنامه ریزی پیش  برود و در زمان مقرر تحویل داده بشود.

باید با صاحبان شرکت پیمانکاری صحبتی را داشته باشید که این اطمینان برای شما فراهم شود که می توانند پروژه شما را با برنامه ریزی و سر موعد تحویل دهند.

بررسی کردن نمونه پروژه های قبلی

اگر شرکتی که شما برای انجام کارهای پیمانکاری آسفالت انتخاب کرده اید شرکت بزرگ و مورد قبولی باشد پس قاعدتا پروژه های زیادی را کار کرده اند که به احتمال زیاد از کیفیت مطلوبی نیز بهره برده اند.

به همین جهت لازم است که شما نمونه پروژه های قبلی را بررسی کنید و درباره فرآیند کاری آن ها اطلاعات لازم را بدست اورید.

با بررسی نمونه کارهای گذشته می توانید درباره اعتبار شرکت پیمانکاری خود اطمینان حاصل کنید.

بررسی مجوز های شرکت

یکی دیگر از نکاتی که باید به آن توجه کنید و مد نظر قرار دهید این است که شرکت مورد نظر مجوز های لازم را داشته باشد و همین طور مورد دیگر این است که شرکت مورد نظر بیمه دارد یا خیر .

زیرا اگر شرکت دارای بیمه باشد در صورت خسارت احتمالی کارگران، بیمه جبران خسارت را انجام می دهد.

پیمان کار آسفالت

بررسی برنامه ریزی شرکت و ضمانتنامه

هنگامی که شرکتی را برای انجام کارهای پیمانکاری انتخاب می کنید از آن ها در خصوص ضمانت نامه و برنامه ریزی برای انجام پروژه ها سوال بفرمایید

از آن ها بخواهید که توضیح دهند که چه برنامه ای برای تولید و نصب و اعمال آسفالت دارند .

خدمات پشتیبانی

از شرکتی که می خواهید با آن ها کار کنید بخواهید که در خصوص داشتن خدمات پشتیبانی صحبت کنند.

از آن ها بخواهید که بگویند چه خدماتی را قرار است ارائه دهند و همین طور تا چند وقت بعد آن خدمات را در اختیار مشتریان قرار می دهند.  

بررسی معیارهای اصلی

همواره برای انتخاب یک شرکت پیمانکاری ویژگی هایی که مد نظر دارید را یادداشت کنید .

نکات زیادی وجود دارد که در تصمیم گیری نهایی شما تاثیر گذار است.

شرکت پیمانکاری مورد نظرتان باید از شهرت خوبی برخوردار باشد.

به مجوزها و بیمه های آن نیز توجه کنید، این کار سبب می شود که در صورتی که مشکلی پیش بیاید شما مجبور به جبران خسارت نیستید، زیرا که آن ها قبلا بیمه شده اند.

ارتباط با شرکت پیمانکار آسفالت

برای ارتباط بیشتر و بهتر با شرکت پیمانکار آسفالت و اطلاع دقیق در مورد قیمت ها و نحوه انجام پروژه های آسفالت کاری و محوطه سازی از طریق شماره های زیر در تماس باشید.

تماس با راه سازی آسیا

  • شماره همراه 1 : 09126632676
  • شماره همراه 2 : 09126642676
  • خیابان مطهری نرسیده به چهار راه شریعتی نبش کوچه شیوا ساختمان پزشکان ۱۵ واحد ۱

شرکت پیمانکار در ویکی پدیا 

برای داشتن یک راه سازی مناسب چه مراحلی طی می شود؟

برای داشتن یک راه سازی مناسب و ایده آل باید مراحل زیرسازی، قیر پاشی، آسفالت کاری، کوبیدن و غلتک زنی، جدول کاری، نصب علائم انجام شود.

هزینه آسفالت کاری چه قدر تمام می شود؟

هزینه آسفالت کاری براساس یک سری از پارامتر ها تعیین می شود مانند مرغوبیت و حجم مواد مصرفی و متراژی که این کار انجام می شود و همین طور بسته به این که برای جدول کشی از چه نوع بلوک های سیمانی استفاده بشود بر هزینه نهایی تاثیر میگذارد.

چرا برای پیمانکاری آسفالت کاری و محوطه سازی، راه سازی آسیا را انتخاب کنید؟

راه سازی آسیا دارای تجربه چندین ساله و مهارت لازم می باشد و با بهره گیری از نیروهای متخصص همواره سعی داشته است که در کمترین زمان ممکن پروژه را آماده سازی کند. راه سازی آسیا دارای مجوز های لازم و خدمات پشتیبانی است.

پانوشت: پیمانکار آسفالت, پیمانکار آسفالت در تهران, پیمانکار آسفالت در کرج, شرکت راه سازی, شرکت محوطه سازی, پیمانکاری محوطه سازیاجرای آسفالت سرد, اجرای آسفالت گرم, آسفالت کاری, آسفالت کاری در کرج, آسفالت کاری در تهران

4.7/5 - (3 امتیاز)
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

چهار × چهار =